KONST / Litografier / Färglitografi 15286178
nr 1528 6178
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Andfåglar. Signerad, numrerad 40/375. Färglitografi. Bladets mått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 59x76 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:57:53
20/3 09:25:06
2.600 kr
20/3 19:52:53